דף הבית ציוד וידאו מסלולים פעילויות אודות English
ימי גיבוש - יום כיף - בר מצוה - ODT

אנו מציעים מספר סוגי פעילויות:
גלישת מצוקים (סנפלינג): גלישה ממצוקים בגבהים שונים באתרים שונים בכל הארץ.

אומגה (גלישה זוויתית): פעילות מהנה של החלקה על כבל המתוח בשיפוע
 – ניתן לשלב תוך כדי יום גלישה או טיולי אחר.

טיולי גי'פים: טיולי ג'יפים במסלולים יחודיים בכל הארץ ע"י נהגים מקצועיים. ניתן לדרוש רכבים ממוזגים או פתוחים.

פארק חבלים: פארק הכולל הליכת זיקית, וגשרי חבלים שונים – הפעילות מיועדת ולקבוצות וניתן לשלב עם ימי גיבוש ותרגילי מנהיגות.

קורסי גלישה וטיפוס: קורסים ללימוד עקרונות הטיפוס והגלישה הקורסים ברמות השונות מתאים לאילו הרוצים להעמיק את הידע בתחום הגלישה והטיפוס וכהכנה לקורסי מדריכי גלישה. (הקורסים אינם מסמיכים מדריכי גלישה).

אירועי אתגר, בר/בת מצווה:
פעילות של יום אתגרי המשלבת גלישת מצוקים טיפוס פארק חבלים אומגה וכו' , ניתן לשלב עם מסלולי הליכה רגליים ועם פעילויות נוספות כמו ג'יפים או זחילה במערות. את הפעילות ניתן לבצע במספר אתרים בארץ המומלצים שבהם: מערות לוזית (שפלת יהודה), מחצבות קדומים (הכרמל), גיא בן-הינום (ירושלים. ניתן לשלב עם סיור בעיר העתיקה או במנהרות הכותל). הפעילות מתאימה לחגיגות בר/בת מצווה מיוחדות או לכל אירוע שרוצים לחגוג בדרך מיוחדת.

 
מומלץ כמובן לשלב בין המסלולים ולעשות טיול ג'יפים עם עצירה לגלישת מצוקים וטיפוס או מסלול רגלי המשלב נקודת גלישה וכו' – פרטים נוספים במסלולים מומלצים.


     

לחץ כאן להוריד כל ההצעה עם תמונות!

הצעת פעילות- יום גיבוש וחוויה
רציונאל פעילות השטח
אנו בחברת אשדות מתמחים בביצוע משימות אתגר והפעלות שטח לקבוצות וגופים שונים. בשטח יוצא האדם מה"אזור הבטוח" שאליו הוא רגיל- הבית, המשרד, נוחות היום יום. על ידי ביצוע משימות שונות, חווית טבע ושטח, התמודדות עם אתגרים והתגברות על מכשולים, הן אישיים והן קבוצתיים, מגיע האדם לאזור ההתמודדות, השינוי והלמידה. "אזור השינוי" הוא מקום של עיצוב ובניה של אישיות חזקה והבלטה של תכונות אופי חיוביות וחיוניות בחיו של האדם, הן כפרט והן כחלק מקבוצה. אנו מאמינים כי פעילות חשובה ואיכותית זו היא נגזרת ישירה של כוח אדם איכותי שאנו מציבים בהדרכה, ברצינות וההשקעה שבירידה לפרטים, ובהתאמת ההפעלות והמשימות לקבוצה.
לכל קבוצה כושר ויכולות פיזיות שונות, והמשתתפים בה בעלי יכולות חברתיות ומנטאליות שונות ומגוונות, לכן לכל קבוצה נערוך אפיון והכנה רצינית, ונתאים את המדריכים ותכני הפעילויות השונות לכלל המשתתפים.
כל זאת משום שאנו בחברת אשדות מאמינים ובטוחים שפעילויות האתגר שאנו מבצעים אינן מנותקות מעולם ערכים שאותם אנו מבקשים להציף ולהדגיש כחלק אינטגראלי מהפעילויות.

הערכים הבאים לידי ביטוי ושאותם אנו מעוניינים לחזק בקבוצות הם בין השאר:
גיבוש ועבודת צוות
התמודדות עם פחדים וקשיים פיזיים
התנהלות נכונה ומיקסום יכולות ביצוע בקבוצה
חשיבה יצירתית
פיתוח מנהיגות
בגרות ואחריות ועוד.

מבנה הפעילות.
מבנה הפעילות בבסיסו הוא חלוקת כלל המשתתפים לקבוצות של עד 17/18 לכל קבוצה מדריך או מדריכה מקצועיים.
מעבר של הקבוצות בסבב בין תחנות אתגר ומשימות.
זמן מוקצה לכל תחנה חצי שעה עד 45 דק'.
בסוף כל תחנה סיכום ועיבוד של המדריך המקצועי על התנהלות הקבוצה כצוות ואיכויות ספציפיות של יחידים בקבוצה.
בתום סבב התחנות יערך סיכום ועיבוד קבוצתי ע"י המדריכים –כל מדריך וקבוצתו.

התחנות
משימה בלתי אפשרית- תחנת חבל בגובה.
כל חברי הקבוצה מרימים משתתף אחד לגובה בעזרת מערכת של גלגלות וחבלים ומנווטים אותו בתיאום בניהם בתוך מתחם "שדה מוקשים" לביצוע משימות שונות בעודו תלוי באוויר.

רשת עכביש-
בתחנה זו הקבוצה מתמודדת עם חשיבה יצירתית עבודת צוות וביצוע אל מול תכנון. חברי הקבוצה צריכים להעביר אחד את השני בתוך חורים קטנים של חבלים במסגרת "לחץ" זמנים והגבלות שונות.

גשר חבלים-
בתחנה זו יתמודדו חברי הקבוצה עם פחד וביצוע משימות שונות ועבודה בגובהה. המשימה היא הליכה על חבל התלוי בגובה של כ8 מטר באוויר, מעבר מעץ לעץ וביצוע משימות שונות.

"ביצת הזהב"-
תחנת משימה קבוצתית- מטרת הקבוצה לחלץ ביצה בשלמותה מתוך "שדה מוקשים" מבלי לשבור את הביצה ומבלי לדרוך בתוך מתחם שדה המוקשים, וזאת בעזרת אמצעים פשוטים מזדמנים, תכנון, תזמון ועבודת צוות.
מעגל כח.
תחנה שמהותה- עבודת צוות, תיאום ותיזמון בין חברי הקבוצה על כל חברי הקבוצה לעמוד במעגל ולאחוז בחבל כאשר הם נשנענים לאחור, ואז עולה אחד מחברי הקבוצה על החבל והולך עליו בגובהה בזמן שחביריו דואגים ליציבותו ולחלוקה נכונה של העומס על החבל בזמן התנועה.

פארק חבלים נמוך- פארק חבלים נמוך שגובהו עד 2 מטרים מעל הקרקע ובו רצף של 5-6 משימות ומכשולים שהדרך היחידה לצלוח אותם ובעצם לעבור את הפרק מקצה לקצה היא בעבודת צוות ושיתוף פעולה. בין המשימות בפארק: הליכה על חבל דק, שיווי משקל ויציבות, מעבר גשר "טרזן" ומעבר גשר V שמביא לידי ביטוי עבודת זוגות, עזרה הדדית בין משתתפים וצעד מנטאלי של לסמוך ולהשען על אדם אחר.

נדנדה גדולה (סווינג)
מתקן קבוצתי חוויתי, עוצמתי וכיף במיוחד! מתקן זה מוגדר כמתקן "אתגר מבחירה" (challenge by choice) כך שכל משתתף בתורו בוחר את הגובה ממנו יתנדנד ואת עצימות החוויה עבורו. המתקן מביא לידי ביטוי עבודת צוות, אחריות, הדדיות, אומץ לב, ותחושת שחרור וכיף. במתקן זה תלוי משתתף אחד באויר בכל פעם כאשר הוא רתום למערכת חבלים, ושאר חברי הקבוצה מושכים אותו בחבל עד לגובה שהוא רוצה או בוחר, ואז הוא משחרר את עצמו ו"עף" במהירות מצד לצד כמו בנדנדה ענקית!

עלויות
עלות למדריך אחד- 1600
עלות לשני מדריכים- 2600
שלושה מדריכים- 3800
כל מדריך יכול להוביל קבוצה של עד 17 משתתפים או להפעיל תחנה שיכולה להכיל עד 17 איש בו זמנית. ישנן תחנות כדוגמת סויינג ופארק חבלים גבוה שהפעלתן מצריכה שני מדריכים

לסיכום:
במסמך זה צויינו מספר תחנות שמצאנו כמתאימות לפעילות הן כייפית והן משמעותית ערכית לילדים נוער ובוגרים.
מלבד התחנות הנ"ל, יוקמו במתחם עוד 3-4 תחנות ODT- (תחנות הפעלות שטח) פשוטות יותר שיענו על צרכי הקבוצה והאירוע כך שכל מדריך יוכל להוסיף ולשנות בהתאם לזמן ובהתאם "לכיוון" שאליו קבוצתו "הולכת", ולבצע הפעלות מרתקות ומיוחדות נוספות בהתאם.
מדובר בפעילויות חוויתיות ואתגריות שבהן באים לידי ביטוי הן אתגרים אישיים והן אתגרים קבוצתיים.
על כן, יושם הדגש ביום זה על גיבוש ועבודת צוות מחד והתמודדות וחוויה אישית מאידך. כל תכני הפעילות מתאימים לכל רמות המסוגלות והיכולות האישיות של כלל המשתתפים. אנו מאמינים כי הכיף המוראל וה"פאן" הם חלק בלתי נפרד מהפעילות ביום זה והם יוצרים חוויה טובה ובלתי נשכחת בקרב המשתתפים.
כאמור האיכות והיחודיות שלנו מגיעה בראש ובראשונה מאיכות כח האדם שלנו והמדריכים כולם בעלי ניסיון רב בעבודת שטח ובהדרכת קבוצות בוגרים נוער וילדים.

לכל שאלה הבהרה או פניה ניתן לפנות אלינו ב:
0522-300306- איתמר
0544-944047- רביד
ashdot@ashdot.info

יום גיבוש עובדים

רציתי להודות לך בשם כל הקבוצה ולהמליץ בחום לכל המעוניין בחוויה שלא תשכח הרבה זמן,
הקבוצה שלנו היא קבוצת בדיקות ב-ECI העוסקת בעיקר בבדיקות תקשורת.


הקבוצה חיפשה משהו אתגרי ומהנה ,
רוב האנשים לא עשו סנפלינג אף פעם וגם לא ביקרו בנחל הזויתן.
אתה סשה ורז נתתם לנו חוויה שלא תשכח עוד הרבה זמן,


הנוף המדהים של הזויתן, הסנפלינג על המפלים הזורמים והקפיצות המאתגרות לבריכות הזויתן.
ניכרת מאוד המקצועיות שלכם בתחום, ההכוונה במקומות הקשים והיחס הנעים שהוסיפו לחוויה.
הרבה אנשים בקבוצה היו מעוניינים לחזור על החוויה עם חברים ומשפחה וימליצו בחום לקחת אתכם שוב.
תודה רבה ,היה כייף ,היינו שמחים לחזור על חוויה דומה בהמשך.


מיכל פדידה ר"צ בדיקות V&V חברת ECI.

חוויה אישית מיום גיבוש בצפון
מספר אהוד , חבר בקבוצה שיצאה ליום גיבוש חוויתי באיזור הצפון:
בדרך לצפון דיברנו על הסנפלינג שאמור להתקיים באותו יום באתר מערת קשת. עלו דעות לכאן ולכאן, חלק מחברי הקבוצה הודיעו מראש שהם מפחדים ולכן לא יבצעו את הפעילות. חלק היו נלהבים לקראת האתגר וחלק עוד התלבטו.

כשהגענו לחניון המשקיף על הנוף המרהיב מגובה רב התחלנו להרגיש את רמת המתח עולה והפחדים החלו לחלחל, נלחצנו מהאתגר העומד בפנינו.
חברי הצוות קיבלו את פנינו בחניון עם ארוחה קלה ושתייה שהיו מרעננים אחרי הנסיעה הארוכה.

לאחר מכן הוביל אותנו המדריך אל המערה עצמה, בדרך הקצרה נזרקו הרבה בדיחות בנושא הפחד, ההתרגשות צפה באוויר.
כשהגענו, נדהמנו מהנוף שנגלה לעיניינו, ולאחר שהתבוננו כמה דקות בגולשים אחרים שירדו באתר, מה שהיה מחזה עוצר נשימה בפני עצמו, הושיב אותנו המדריך לתדרוך בנושא בטיחות, הוא הדגים איך לובשים את הציוד והסביר על צורת הגלישה עצמה.


לאחר התדריך לבשנו את הציוד. שלושה חברה אמיצים מהמשרד נגשו ראשונים לגלישה, והשאר, ניגשנו לצד השני של המערה, ממנו נשקף הנוף המיוחד דרך מערת קשת עצמה, מוכנים עם המצלמות ומחכים לצלם את שלושת האמיצים שירדו ראשונים. רמת ההתרגשות והפחד הגיעה לשיא כאשר החברה המצלמים צעקו לגולשים בדיחות נוסך "מה למסור לאשתך?"
והגלישה החלה.. צרחות הגולשים לא הותירו מקום לספק: מפחיד- אבל כיף שלא יתואר!
הרבה מהמטלבטים החליטו לנסות. החברה מלמטה צעקו לנו שהפחד עובר לאחר כמה שניות ורק הכיף נשאר. בסופו של דבר כמעט כולם גלשו. אני ממש שקשקתי בהתחלה, אבל המדריך הרגיע אותי ועזר לי לרדת, וגם אני זכיתי לחוויה המדהימה הזו.
כשכולם סיימו, אחד המדריכים גלש אלינו ויצאנו יחד חזרה לכיוון החניון.לאחר הליכה של כ20 דקות הגענו. שטפנו פנים ונחנו המעלייה, כל אחד סיפר על החוויה האישית שלו, איך כל אחד התמודד עם הפחד וכמה היה שווה הכיף. החלפנו תמונות ווידאנו שלכל אחד יש תמונה המנציחה את הגלישה שלו.
לאחר שהתאוששנו הזמין אותנו המדריך לשבת סביב השולחנות הפזורים בחניון, חילק תה צמחים מרענן וביקש להתכונן לקראת העלייה לג'יפים.
נכנסנו לתוך הג'יפים ויצאנו לנסיעה קצרה על הכביש לכיוון קיבוץ יחיעם. לאחר כ15 דק' על הכביש ירדנו לשטח. אחרי 10 דקות נסיעה בשטח, הגענו למעיין עצום בגודלו- "עין המחצבה", המוקף צמחייה ירוקה. ממש פינת חמד.

בכניסה למעיין, הייתה ארוחת הצהריים, מוכנה וערוכה על השולחנות ומחכה לנו. חלק מהחברה לא חיכו להזמנה נוספת ומייד קפצו לשחייה במעיין, גם החלק השני של הקבוצה לא חיכה להזמנה נוספת והסתערנו על השולחנות. אחרי כ45 דק' יצאנו משם רעננים ושמחים אחרי שחייה וארוחה מפנקת. המשכנו עוד כשעה את טיול הג'יפים בין נופים יפייפיים וחזרנו לאוטובוס.

זה היה יום פשוט מעולה!!! מומלץ בחום!בר/בת מצווה אתגרית
מקובל לחשוב בטעות שפעילות אתגרית אינה מתאימה לבר/ בת מצווה היות ופעילות אתגרית הכוללת גלישת צוקים (סנפלינג), אומגה או טיפוס על מצוק אינה מתאימה לגילאי בר מצווה, בייחוד שבאירוע יכולים להיות בני משפחה בגילאים נמוכים יותר ואף בגילאים מבוגרים (סבא וסבתא). אך ישנם מספר אתרים בהם ניתן לבצע פעילות אתגרית שתתאים לדרישת ויכולת המשפחה, אתרים בהם אין הליכה ממושכת או קשה והגישה אליהם קלה מאוד ומתאימה אף לילדים קטנים (4-5) ולמבוגרים מה שמאפשר חוויה לכל המשפחה בו זמנית.

ישנם אתרים באזור הצפון לדוגמא: מחצבות קדומים המצוי ליד יער בית אורן, באזור מרכז מערות לוזית הנמצא קרוב לבית שמש ובאזור הדרום כגון המצוק במשאש או נחל תמר. במערות לוזית לדוגמא ניתן לבצע פעילות גלישה טיפוס ואומגה. הגובה של הגלישה הוא בסה"כ 16 מ' ולכן אינה מרתיעה כמו גלישה ממערת קשת, ואף אנשים שחששו מאוד מוכנים לנסות ונהנים מהחוויה. האומגה שמצויה בסמוך לעמדת גלישה הינה מתקן ידידותי מאוד שאינו מצריך שום פעולה מצד הגולש ומתאימה אפילו לילדים בגיל 3-4. ניתן אפילו לילדים שמפחדים לגלוש באומגה, לגלוש מחוברים לאבא או אימא (טנדם).

האומגה הינה מהירה וחווייתית מאוד והשליטה של המדריך מלאה. פעילות הטיפוס הנמצאת במתחם המערה גם היא אינה קשה במיוחד. מובן שהיא היותר קשה ואתגרית מבין ההפעלות כיוון שהיא מתנגדת לגרביטציה לעומת גלישה ואומגה שאנין מתנגדות לגרביטציה. כמו כן המדריך יכול לשנות את רמת הקושי בהתאם לזיהוי ביכולתו של המטפס על מנת להקשות אותה ולהפוך את הטיפוס לחוויה אתגרית ממשית, ומצד שני להקל על המטפס ולאפשר לו להתרומם ולהגיע לטופ כדי למנוע תחושת כישלון.

כך שניתן לבחור אתר בהתאם לדרישת המשפחה ולבצע הפעלה אתגרית לבר/בת מצווה חווייתית מאוד, מהנה וקלה שתאפשר לרוב המשפחה המורחבת להשתתף האירוע וליהנות מהחוויה.

להתראות בשטח,

צוות אשדות

ליצירת קשר:
איתמר: 052-2300306


דוגמא ליום כיף בצפון הארץ.
(אתר הגלישה: מערת קשת)

- בתחילת הפעילות נפגש בחניון מערת קשת, מול הנופים היפיפיים של הגליל המערבי. יש אפשרות להתחיל בארוחה קלה שתסופק על ידינו.

- נמשיך ברגל לאתר עצמו (כ5 דק' הליכה). באתר מערת קשת ישנה תצפית מרהיבה על הים התיכון והיא נחשבת לאתר הגלישה המרהיב ביותר בארץ.

- נפתח את פעילות הגלישה בתדריך קצר הכולל הסבר על ציוד הסנפלינג, השימוש הנכון בו ועל האופן בו מתבצעת הגלישה.

- מיד לאחר מכן נתחיל בפעילות. הגלישה במערת קשת היא חוויתית ביותר, גלישה מסוג זה ברובה שלילית, כלומר, ללא קיר לתמיכה, יוצרת חווית ריחוף מיוחדת במינה.

- עם תום הגלישה נחזור בשביל המוליך מתחתית מערת קשת בחזרה לחניון (כ25-30 דק' הליכה).

- בחניון נעצור להתרעננות לאחר ההליכה ונשב סביב שולחנות הפיקניק המצויים בשפע לארוחת צהריים. (יש בחניון גם שירותים לנוחיות המבקרים). (הארוחות המסופקות על ידינו מגוונות ומשתנות, על פי דרישת הלקוח.)

המשך יום כיף- טיול ג'יפים בנחל געתון.

- לאחר ארוחת הצהריים נעלה על הג'יפים שימתינו לנו בחניון מערת קשת ולאחר נסיעה קצרה על הכביש (כ10 דק') נרד לשטח לטיול ג'יפים בנחל געתון. המסלול טובל בחורש ים תיכוני מצוי. בהמשך המסלול נגיע לעין המחצבה- אחד המעיינות הגדולים והעמוקים בארץ.

- בעין המחצבה נעצור לשחייה והתרעננות או פשוט לתצפית על המעיין היפייפה.

- לאחר התארגנות קלה נמשיך את הטיול בג'יפים.

משך טיול הג'יפים הוא עד שעתיים.

משך הפעילות המשולבת: גלישה במערת קשת+ טיול ג'יפים בנחל גבעתון אורכת כ5-6 שעות.

חברת "אשדות" מספקת ימי כיף דומים גם באיזורי המרכז והדרום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.


חברת "אשדות"  המומחיות שלנו- החוויה שלכם


איתמר דרדיק
אשדות הפעלות אתגריות
052-2300306
ashdot@ashdot.info


מראש המפל הראשון בנחל נשקף נוף מדהים של ים המלח.
הנחל נראה כמו חוויה אתגרית ממדרגה ראשונה.
כולנו, מי יותר ומי פחות, הרגשנו תערובת של פחד מהול בהתרגשות מהסנפלינג במפל הראשון, שהוא גם הגבוה בנחל (70 מטר).
גם צרחות האושר של הגולשים הראשונים לא הפיגו את תחושת הפחד מהאתגר העומד לפנינו.
מדריך הסנפלינג הסביר לנו שהצרחות הם תוצאה של התפרקות המתח והשתחרורות מהפחד, תוך כדי הגלישה. גם הסבר זה לא הרגיע אנחנו.
במפלים הבאים הרגשנו הרבה יותר בטוחים, ויכולנו ליהנות מיום כיף מדהים, עם אטרקציה שדרשה מאיתנו הרבה עבודה עצמית כדי להתמודד עם המסלול.

חברת אשדות הינה חברה בעלת ותק של קרוב ל 20 שנים, בתחום הספורט האתגרי בארץ. חברת אשדות מייבאת מוצרי גלישה וטיפוס וכן ציוד מטיילים נוסף של החברות המובילות בתחום.
הפעילויות שאנו מציעים הינם אטרקציות בתחום האתגר: גלישת צוקים – אומגה – טיפוס- טיולי ג'יפים – וארוחות בשטח.
הפעילויות נערכות בכל רחבי הארץ.

טיולים רגליים רגילים אינם עיסוקה של החברה.
למי מתאימה הפעילות: לקבוצות בגדלים שונים כמו כן למשפחות. בד"כ בודדים או זוגות אינם יכולים להזמין פעילויות אלו עקב עלויות לא נמוכות לאטרקציות האלו.
בניגוד למחשבה המקובלת כי ספורט אתגרי מתאים רק לבני נוער, אנשים נועזים, בעלי כושר גבוה ויכולת פיזית מרשימה, פעילויות כאלו יכולות להתאים לרוב האוכלוסיה להוציא ילדים מתחת לגיל 4.
אך ראשית כל יש לציין כי נדרש רצון ומוכנות לבצע משהו שונה ולא שגרתי - אלו שאינם מעוניינים לצאת מהשגרה (אם יש כאלו) ודאי שאינם מתאימים לפעילות כזו.
בסוג כזה של פעילויות ישנם באופן טבעי התרגשות רבה, התנסות , חוויה חזקה, התמודדות עם קושי פיזי ועם פחד טבעי ונורמלי המלווה כל מתחיל המתנסה בפעילות כזו. חשוב לציין כי הפחד הוא תחושה שמלווה כל מי שלא עסק בכך וההתגברות על הפחד גורמת לריגוש מאוד חזק. אם אפשר היה להוריד את הפחד היינו הורסים את החוויה.

כדי להתאים את הפעילות לאופי הקבוצה יש לבחור באטרקציה בהתאם ליכולת של הקבוצה, ישנם רמות שונות ומגוונות בהתאם לאופייה ודרישתה של הקבוצה.
גלישת צוקים - בסוג אטרקציה זו ישנם רמות ודרגות קושי שונות מאוד, החל מפעילות קצרה וקלה להתנסות בלבד שיכולה להתאים למי שמחפש חווית גלישה "LIGHT" כגון המצוק במחצבות קדומים ביער בית אורן, מצוק לא גבוה (17 מ') במרחק של דקה הליכה מהרכב. או מערות הפעמון בלוזית המצויות באזור בית-שמש, שם ניתן לגלוש לתוך המערות המלאכותיות בצורת הפעמון, גם באתר זה רמת הקושי היא נמוכה והמרחק מהרכב אינו עולה על דקה. ישנם גם מסלולים עם רמת קושי בינונית עם יותר הליכה וגלישה מגובה רב יותר, כגון מערת קשת באזור הגליל המערבי. ישנם גם את המסלולים האתגריים שאורכים 7-10 שעות המתאימים לנועזים יותר ובעלי יכולת פיזית גבוהה, המשלבים מספר גלישות לאורך המסלול כגון: הנקיק השחור- מסלול המשלב הליכה ממושכת, גלישה בתוך מפלי מים זורמים וחציית בריכות בשחייה. או נחלי מדבר יהודה שנחשבים למסלולים ברמת הקושי הגבוהה ביותר בארץ (לא כולם).

אומגה - פעילות זו מתאימה אפילו לילדים קטנים, כיון שלא נדרש כלום מהגולש, כל השליטה והתפעול מתבצעת על ידי המדריך. הדבר היחיד שנדרש הינו מוכנות לביצוע הפעולה.
טיפוס – פעילות שיכולה להתאים לכל מי שמחפש אתגר פיזי, הרבה פחות מפחיד מגלישה כיון שמתחילים מגובה 0.

טיולי ג'יפים – פעילות חוויתית שאינה דורשת מאמץ, מתאימה לכל מי שאוהב טבע ונוף, אינה מתאימה לילדים קטנים ותינוקות. גם במסלול ג'יפים ישנם רמות קושי שונות ואורכים שונים של מסלול בכל רחבי הארץ וניתן כמו הפעילויות האחרות להתאים את אורך המסלול ודרגת הקושי לאופי הקבוצה.


צור קשר

איתמר: 052-2300306

החברה לא עובדת בשבתות וחגי ישראל.

דואר אלקטרוני: ashdot@ashdot.info

eXTReMe Tracker